www.cvonline.hu

Raktáros munkatárs

  • Company_icon ACH IMPEX Zrt.
  • Location_icon Vecsés, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Vecsési telephelyű, nagykereskedelmi cég raktárába keresünk háztartási termékek összekészítésére, gyakorlott, lelkes raktáros munkatársakat, hosszú távú együttműködésre!

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Bejelentett munkaviszony saját állományban,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Munkába járás támogatás,
  • Munkaruha biztosítása
  • Egy műszakos munkarend (08:00-16:30),
  • Munkavégzés hétfőtől-péntekig,
  • Fizetett túlóra,
  • Kiszámítható stabil beosztás,
  • Családias támogató munkakörnyezet,

Amennyiben van áru összekészítői tapasztalatod, OKJ-s targoncás bizonyítványod,vagy szeretnéd megszerezni és szeretnél egy összetartó csapat tagjává válni, fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Vecsés
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű