www.cvonline.hu

RAKTÁROS MUNKATÁRS

  • Company_icon SEEMiS Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, XVII. kerület
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Seemis Kft. fejléc.

SEEMiS Kft., budapesti nagykereskedelmi egységének fiatalos csapatába,
raktáros munkakörbe keresi új kollégáját!

Feladatok:

  • megrendelések pontos, rendezett összeállítása a megrendelőlap alapján
  • rendelések előkészítése a kiszállításra
  • anyagmozgatás a raktár területen
  • árukiadás, tételes áruátvétel
  • raktári rend/tisztaság fenntartása

Az ideális jelölt jellemzői:

  • fiatalos, lendületes
  • önálló munkavégzésre alkalmas
  • rugalmas, jó teherbírású
  • pontos, precíz, megbízható munkát végez

Elvárások:

  • akár pályakezdőket is szívesen látunk csapatunkban
  • előnyt jelent az érvényes elektromos targonca vezetői engedély, de nem feltétlen szükséges
  • előnyt jelent a B, C kategóriás vezetői engedély de nem feltétlen szükséges

Amit leendő munkáltatója kínál:

  • versenyképes bérezés
  • előrelépési lehetőség
  • családias légkör

Munkavégzés helye:
Budapest XVII. kerület

Seemis Kft. lábléc.

Helyek Budapest
Pest
XVII. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű