www.cvonline.hu

Raktáros munkatárs

  • Company_icon BECOM Electronics Hungary Kft.
  • Location_icon Környe, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

A Becom Electronics GmbH leányvállalata vagyunk, az ipar egyik vezető EMS-Partnere (Electronics Engineering & Manufacturing Services) osztrák székhellyel. Ügyfeleink a rugalmasság mellett értékelik a magas minőségi normákat és az átfogó technikai szakértelmünket. Piaci pozíciónkat tovább kiépítsük, új munkaerőt keresünk a leányvállalatunkba.

Feladatok:

  • Komissiózás
  • Áruátvétel, áruellenőrzés
  • Beérkező szállítmányok minőségi és mennyiségi átvétele, tételek ellenőrzése
  • Biztonságos árutárolás és kezelés
  • Leltározási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása (délelőtt és délután, napi  8 órában)
  • Érvényes, új típusú targonca vezetői jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Lendületes, precíz és hatékony munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Raktározással kapcsolatos tapasztalat

Béren kívüli juttatások:

  • Helyi és helyközi buszbérlet teljes mértékű illetve a gépkocsival történő bejárás üzemanyag költségének a törvényben előírt mértékű támogatása
  • Egyéb bérenkívüli juttatás

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette figyelmét és szeretne részese lenni csapatunknak, kérjük küldje el pályázati anyagát!

H-2851 Környe, Budai út 1.
Tel.: +36 34 309 307 (603-as mellék)
Weboldal: Link megjelenítése

Helyek Környe
Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű