www.cvonline.hu

Raktáros munkatárs

  • A hirdetés 59 napja lejárt

Raktáros munkatársakat keresünk az ügyfelünk üllői telephelyére!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Elvégzendő feladatok:

  • Termékek betárolása
  • Targoncával történő anyagmozgatás
  • Áruátvétel-és kiadásban való részvétel kézi békával
  • Raktári rend biztosítása

Elvárások:

  • Targoncavezetői gyakorlat (vezetőüléses vagy vezetőállásos vagy gyalogkíséretes)
  • Raktári környezetben szerzett jártasság
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés
  • Három műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapfizetés, műszakpótlék
  • Cafeteria juttatás választható elemekből

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 17 14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka