www.cvonline.hu

Raktáros munkatárs

  • A hirdetés 194 napja lejárt

RUTILLI ADOLFO KFT.

Feladatok:

  • Az érkező és induló belföldi és nemzetközi járművek gyors, szakszerű ki- és bepakolása, az érkező áru/dobozok szétválogatása.
  • Az áruhoz tartozó adminisztratív feladatok pontos ellátása.
  • A járművekhez tartozó konténerek cseréje.

Elvárások:

  • Büntetlen előélet
  • Fizikai alkalmasság
  • Kooperatív, jó csapatjátékos
  • Terhelhető, rugalmas, lelkiismeretes személyiség

Előny:

  • Tapasztalat

Amit biztosítunk:

  • Műszakpótlék
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Céges munkaruházat

Munkavégzés helye és ideje:

  • Szigetszentmiklós
  • Teljes munkaidő (napi 8 óra), délelőtti vagy délutáni műszakban