www.cvonline.hu

RAKTÁROS MUNKATÁRS

  • A hirdetés 406 napja lejárt

A 20 éve sikeresen működő nyíregyházi SZŐNYEGSZALON áruházba azonnali munkakezdéssel

RAKTÁROS MUNKATÁRSAT

keresünk.

FŐBB FELADATOK

  • Beérkező áruk átvétele, árukiadás fizikai bonyolítása.
  • Raktáron belüli anyagmozgatás.
  • Árukiszállítás kelet-magyarországi terültre.
  • Kimenő áruk összegyűjtése szállítólevél alapján, csomagolás, árucímkézés, szállításra való előkészítés és szállítás.
  • Kapcsolódó bizonylatok készítése, adminisztrációja.
  • Vállalatirányítási, ügyviteli rendszer használata a mindennapokban.
  • Raktárrend fenntartása.
  • Leltározásban történő részvétel.

ELVÁRÁSOK

  • "B" kategóriás jogosítvány vezetői gyakorlattal
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó fizikai munkabírás
  • Csapatban való együttműködés
  • Műszaki orientáció, alapvető műszaki ismeretek

Fényképes önéletrajzát elérhetőségeivel a lenti email címre várjuk 2016. szeptember 9-ig (a tárgy mezőbe írja: RAKTÁROS)

INFORMÁCIÓK A KIVÁLASZTÁSI FOLYAMATRÓL

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja: 2016.09.12.

Az önéletrajzok nagy száma miatt kizárólag azoknak jelzünk vissza, akiket interjúra is be szeretnénk hívni. Kizárólag FÉNYKÉPES önéletrajzot fogadunk el, elvárt fizetés megjelölésével.
Ha nem kap visszajelzést, akkor az önéletrajza nem nyerte el a tetszésünket, így lehetőséget sem tudunk biztosítani az interjún való megjelenésre. Ezért nagyon fontos, hogy az önéletrajz minél meggyőzőbb legyen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő