www.cvonline.hu

Raktáros munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1043110

Műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • beérkező alapanyag átvétele
  • kiszállítások előkészítése
  • gyártás területén történő anyagmozgatás
  • raktári rend fenntartása

Elvárások:
  • minimum alapfokú végzettség
  • OKJ targoncavezetői bizonyítvány
  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • megbízhatóság
  • rugalmasság

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria
  • utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát. Érdeklődni lehet a 96/528-228-as telefonszámon vagy személyesen győri irodánkban. Címünk: Győr, Bástya u. 53-57., ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.

Munkavégzés helye:
  • Győr