www.cvonline.hu

Raktáros munkatárs komissiózási feladatokra

  • A hirdetés 448 napja lejárt
Bevezető:
Németországi partnerünkhöz keresünk munkatársat Németország különböző területeire komissiózási feladatokra. A munka feltétele a TÁRSALGÁSI szintű német nyelvtudás, illetve VEZETŐI TAPASZTALAT, jártasság a komissiózásban. A munkavégzés különböző szakterületeken valósul meg, úgy mint nyomdaiparral, élelmiszeriparral vagy logisztikával foglalkozó cégeknél.

További információk:
Elvárásaink:
Társalgási szintű (B1) német nyelvtudás
Korábbi szakmai tapasztalat, VEZETŐI TAPASZTALAT
Autó a munkába járáshoz
• Hajlandóság több műszakos munkarendre

Amit ajánlunk:
fizetés: bruttó min. 8,5 €/óra, ami műszakpótlékkal, túlórával egészülhet ki, ami havonta bruttó kb. 1360€ (nettó kb. 1000€/hó)
német munkaadónál, német munkaügyi törvény rendelkezései szerinti munkaszerződés
• a szakmai továbbfejlődés és a hosszútávú munkaviszony lehetősége
• a járulékokat és az adóelőleget a munkaadó vonja le és Németországban fizeti be
• szállást a munkaadó biztosítja, melynek díja 250€/hó

A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével vagy elküldésével az E-mail cím megjelenítése-ra.

További információ, még több külföldi munka honlapunkon.

Szolgáltatásunk a munkavállalók részére teljes mértékben ingyenes!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc:
Szeged:
Csíkszereda:

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.