www.cvonline.hu

Raktáros munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1097555
lejárt

Könnyű fizikai munka a 23. kerülti bútorboltban, segíts a raktárvezetőnek a logisztikában!

Feladatok:

  • Raktárban dolgozók munkájának segítése
  • Termékeke pakolása
  • Szortírozás

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő: Hétfő - péntek:  8:00 - 16:00 között

Heti minimum 3 nap vállalása 8 órában

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Targoncás tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon +36 70 452 3170

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!