www.cvonline.hu

Raktáros munka - Dél Hollandia

  • A hirdetés 515 napja lejárt

AZONNALI raktári munkalehetőség vár rád Hollandiában!

Stabil kereset könnyű fizikai munkával egy jól szervezett logisztikai cég raktárában, ahol lehetőséged van multikulturális környezetben

tapasztalatszerzésre és angol nyelvgyakorlásra is.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • áru összekészítése, komissiózás
  • szükség esetén címkézés, csomagolás
  • több műszakos munka

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • kommunikáció szintű angol nyelvtudással
  • raktározásban szerzett gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil óraszámok
  • holland raktárosi órabér €9.38 + vakációpénz (8%) + műszak pótlékok
  • egészségügyi biztosítás
  • személyes kijelölt kapcsolattartó minden munkavállaló részére
  • szállás és munkába járás biztosítása.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmed és szívesen jelentkeznél, magyar vagy angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzod az alábbi email-címre küldheted el. Telefonos elérhetőség hétköznap 9-17 óráig: 0670-88-45-031.

Helyek Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol