www.cvonline.hu

Raktáros (MIS384)

  • A hirdetés 720 napja lejárt

Rendelkezik targoncavezetői engedéllyel? Otthonosan mozog a raktározásban?

 A Work Force Kft.  autóbelsők gyártásával foglalkozó partnere részére keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

 Raktáros

(MIS384)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • A megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Targoncázás, egyéb raktárosi feladatok ellátása
  • Raktári rend biztosítása

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Útiköltség térítés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Több műszakos munkarend

Elvárások:

  • OKJ targoncavezető jogosítvány
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség

Munkarend :

Több műszak

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre vagy érdeklődjön a +3620 588 9223 telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő