www.cvonline.hu

Raktáros, logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

A Duna Autó Zrt. 18 márkát egy telephelyen képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amelyhez hasonló nincs egész Közép-Kelet-Európában. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan az első 3 legsikeresebb autókereskedés között vagyunk. Közel 25 éves múlttal rendelkezünk, és dacára a gazdaság általános helyzetének az elmúlt években új szalonokat és márkaszervizeket is nyitottunk. Fejlődésünk a mai napig töretlen, stabil, tőkeerős, 220 fős cégként jelenleg is a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb cége vagyunk.

 Alkatrész raktárunkba

munkakörbe keresünk új kollégát.

Feladatok:

  • Autóalkatrészek, kellékanyagok raktárba történő beérkeztetése, mennyiségi és minőségi átvétele, folyamatos felülvizsgálata, készletkezelés, időszakos leltározás.
  • Belső és külső ügyfelek kiszolgálása, udvarias, pontos tájékoztatása, áru kiadása, bizonylatolás, számlakezelés.

Elvárások:

  • legalább 3 év alkatrész-kereskedelemben szerzett raktározási tapasztalat
  • autófelszerelés-, autótartozék-,  és autóalkatrész-ismeret;
  • erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • minimum középfokú végzettség;
  •  „B” kategóriás jogosítvány;

Előnyt jelent:

  • gyári keresőprogramok ismerete

Amit kínálunk:

  • Komoly szakmai képzések, és fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Hosszú távú, stabil munkahely, tőkeerős vállalat

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Pályázatát az alábbi email címre kérjük megküldeni, Szabó Márta HR munkatárs részére, mely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levél kíséretében, pozíció és bérigény megjelöléssel.

Tekintse meg weblapunkat: Link megjelenítése" target="_blank">www.dunaauto.huLink megjelenítése" target="_blank">

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő