www.cvonline.hu

Raktáros-komissziós

  • A hirdetés 738 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beérkező alkatrészek/anyagok ellenőrzése és eltérések jelentése
  • Károsodások megállapítása és jelentése, valamint a sérült alkatrészek      elkülönítése
  • Kimeneti bizonylatoknak megfelelően az alkatrészek/anyagok      összeállítása
  • Előírt adatok raktározási folyamatok szerinti rögzítése
  • Raktári készlet fizikai ellenőrzésének elvégzése, eltérések jelentése
  • Leltározási munka segítése
  • Üres göngyöleg előkészítése elszállításra

Elvárások:

  • Minimum      szakmunkás végzettség
  • Több műszak      vállalása (hétvégi munkavégzés és 12 órás munkarend is)
  • Kiváló fizikai állapot
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Teszten és interjún való megfelelés

Előny:

  • Raktározási, logisztikai területen szerzett tapasztalat, végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • SAP ismeret

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes javadalmazás
Helyek Hatvan
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő