www.cvonline.hu

Raktáros - komissiózó

  • A hirdetés 671 napja lejárt

Feladatok:

  • Raktári gépi illetve kézi anyagmozgatási tevékenység
  • Beérkező áruk átvétele, betárolása, mennyiségi ellenőrzése, okmányok kezelése
  • Kiszállítások összekészítése, komissiózása valamint csomagolása
  • Árukiadás
  • Raktári rend fenntartása
  • Beérkező és kiadott göngyölegek kezelése

Elvárások:

  • Targonca vezetői engedély (magas emelésű előny) / munkavégzéshez elengedhetetlen!
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Precíz megbízható és önálló munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Problémamegoldó készség, határozottság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Fizetés: Bruttó 160.000,-
  • Cafeteria, pótlékok, bérlet
  • Stabil nemzetközi logisztikai háttér

Munkavégzés helye:

Budapest XXIII. ker

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő