www.cvonline.hu

Raktáros, komissiózó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1068570

Érdekel a logisztika? Nem bírsz egy helyben ülni? Szereted a pörgést? Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni? Akkor pont téged keresünk az alábbi pozícióba: Előképzettség nem szükséges, így pályakezdők jelentkezését is várjuk. Betanítást biztosítunk, könnyű fizikai munka, nem kell nehezet emelni hölgyek is nyugodtan pályázhatnak.
Feladatok:
  • Megrendelt áruk összekészítése szállításra vonalkódok és meghatározott lista alapján.
  • Központi raktárba beérkező termékek szétválogatása, kihelyezése a polcokra.

Elvárások:
  • jó fizikum, állóképesség
  • terhelhetőség
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 2 nappalos műszak vállalása

Juttatások:
  • stabil vállalati háttér
  • fix alapbér + visszakövethető teljesítménybér
  • modern, automatizál munkakörnyezet
  • hétköznapi munkavégzés
  • előrelépési lehetőség

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a [email] címen.
Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió