www.cvonline.hu

Raktáros kisegítő bruttó 1000 Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1077067
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Jelenleg egy szigetszentmiklósi telephelyű partnercégünk számára keresünk diák munkatársakat könnyű fizikai munkára.

Partnercégünk a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Termékeikkel és rendszereikkel az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén nyújtanak megoldásokat.

Feladatok:

  • Raktári könnyű fizikai feladtok ellátása
  • Helyszínen dolgozók munkájának segítése

Elvárások:

  • Precíz munkavégzés
  • Betöltött 18. életév
  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

Hétfő és Péntek között 6:00 - 14:00 vagy 14:00 - 22:00 között, rugalmasan heti 2-3 nap vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hosszú távú munkavállalás

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges busz Szigetszentmiklósra

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi elérhetőségeim egyikén (Galajda Henrietta): telefonszám: +36-70/452-3183; e-mail: E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!