www.cvonline.hu

RAKTÁROS, KÉSZLETGAZDÁLKODÓ (7240)

  • A hirdetés 879 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres - nagykanizsai munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:

Raktáros, készletgazdálkodó

Elvárások:
•Minimum érettségi bizonyítvány
•Számítógépes ismeretek (kezelői szint)
•„B” kategóriás jogosítvány
•Együttműködés az értékesítéssel és kiszállítással
•Önálló, proaktív munkavégzés

Feladatok:
•Beérkező áru átvétele
•Raktári készlet kezelése, folyamatos nyomon követése
•Vevői rendelésnek megfelelő árucsomag összekészítés (komissiózás)
•Folyamatos kapcsolattartás a beszerzéssel

Előny:
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•Targonca kezelői engedély

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Napi 8 órás munkaidő
•Béren kívüli juttatások
•Céges mobiltelefon
•Munkaruha illetve egyéb felszerelés

Megbízónk profilja:
•Magyar tulajdonú higiéniai áru nagykereskedelem

Munkavégzés helye:
•Nagykanizsa

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: " Raktáros, készletgazdálkodó”

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857