www.cvonline.hu

Raktáros - kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 399 napja lejárt

pozíció

Budapest, X. kerületi telephellyel rendelkező 27 éve működő kert és tótechnikai anyagokat-eszközöket, továbbá piaci felfutás alatt álló esővízgyűjtési, és szikkasztási,  rendszereket forgalmazó, nagykereskedelmi vállalkozás keres hosszú távra, jó kereskedelmi, és műszaki  érzékkel rendelkező munkatársat  az alábbi feladatokra, ill. feltételekkel:

Felelősségi körébe tartozó feladatok:

  • Raktári feladatok
    (árurakodás, anyagmozgatás, komissiózás, árukiadás, fizikai munka, munkaterület tisztán tartása)
  • Munkakörével kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • Együttműködés további felsővezetőtől kapott feladatok ellátásban (bemutató terem feltöltése, kiállításokon standépítés, egyéb fizikai munka ellátása)
  • Cégünk által forgalmazott műszaki termékek (tavi szűrők, szivattyúk, UVC lámpák, stb.) garanciális csere-jogosultságának elbírálása (ennek részeként  a betanítással elvégezhető bevizsgálást ill. fődarab-cseréket)  és ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, kapcsolattartás partnereinkkel (szóban – írásban)
  • Együttműködés az alábbi termékek értékesítésében, ajánlatok kidolgozásában

           - Kert  és tótechnikai termékek értékesítése

  • általános és professzionális tavi szűrők, szivattyúk, uvc készülékek, stb
  • egyéb kerttechnikai termékek értékesítésesében való közreműködés

           - Kert és tóvilágítási rendszerek értékesítése

           - Föld feletti és földbe süllyeszthető  esővíz tartályok ill.  esővíz elszikkasztó termékek értékesítése

           - Elektromos működtetésű kártevő-elriasztók  értékesítése

Szakmai elvárás:

  • Műszaki – technikai (legalább középiskolának megfelelő) végzettség
  • Tapasztalat elektromos és mechanikus „kisgépek”  értékesítésében, szervizelésében,  és kiváló kereskedelmi érzék
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek (MS Office)
  • Targonca vezetői gyakorlat (OKJ engedély előny)
  • Aktív kisteherautó vezetési gyakorlat és  jogosítvány

Emberi elvárások:

  • Precíz-szorgalmas munkavégzés
  • Kreativitás és probléma megoldás
  • Fizikai terhelhetőség
  • Csapatszellem és lojalitás
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Igényesség a környezetre és az elvégzett munkára

Előny:

  • technikusi képzettség
  • 4-5 éves szakmai tapasztalat
  • elektromos kisgépek szerelésében jártasság,
  • több éves kisteherautó vezetési gyakorlat és  jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Biztos pénzügyi- tulajdonosi hátterű, bevezetett piaci pozíciójú munkahely
  • Önmegvalósítást lehetővé tévő, hosszú távú munkalehetőség
  • Kreatív és termelékeny munkát elismerő-díjazó jutalékos rendszerre épülő juttatások
  • Teljes jövedelemmel bejelentett munkaviszony

Jelentkezését várjuk: fényképes, aktualizált önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Kérjük, hogy az e-mail tárgyában az alábbi hivatkozást tüntesse fel „Raktáros - kereskedelmi asszisztens pozíció”

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő