www.cvonline.hu

Raktáros-kardex rendszer (Veszprém megye) Ref.szám: NB-1420

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 1012555

Feladatok:

  • Raktármenedzsment rendszer kezelés (kardex rendszer)
  • Áru beérkeztetése/kiadása cikkszám alapján
  • Raktári rend fenntartása
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Alapszintű német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Csót (Pápától 13 km)

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnercége raktári és logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó csóti telephelyére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el  önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1420-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)