www.cvonline.hu

RAKTÁROS - KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 455 napja lejárt

Debreceni székhelyű nagyvállalat új munkatársat keres raktáros-karbantartó munkakörbe.

Feladatok:

  • A raktárból kimenő és a raktárba beérkező anyagok szállítása, szakszerű elhelyezése és nyilvántartása
  • Áruátvétel, árukiadás
  • Készlet-figyelés
  • Leltározás
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Karbantartó kollégák helyettesítése

Szükséges szakképzettség:

  • érettségi
  • targoncavezető OKJ végzettség (3324 vezetőüléses targonca gépcsoport)
  • raktáros szakképesítés, továbbá
  • víz-gázszerelő, villanyszerelő vagy lakatos szakképzettség

Előnyt jelent a hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat.

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezési határidő: 2015.12.28.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezését szakmai önéletrajzzal, bruttó fizetési igény megjelölésével, illetve bizonyítvány másolatokkal a fent megjelölt határidőig küldje el a megadott e-mail címre „raktáros-karbantartó” jeligével.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő