www.cvonline.hu

Raktáros - Kaposvár - Dombóvár - Tamási

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.08.20.
Hirdetés azonosító: 959888
lejárt

Raktárosokat keresünk Tamási székhelyű Partnercégünk megbízásából, Tamási, Kaposvár és Dombóvár vonzáskörzetéből. A munkavégzéshez céges buszjárat biztosított, napi utaztatással.

Raktáros

Feladatok:

  • Kézi anyagmozgatás
  • Rakodás, áruk szállításra történő előkészítése
  • A gyártósorok alapanyag kiszolgálása
  • A munkaterület tisztán és rendben tartása

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Megfelelő fizikum
  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • Raktári munkakörben szerzett tapasztalat

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt havi juttatás: fix bér+műszakpótlékok+Erzsébet és Szép kártya
  • Napi bejárás biztosítása saját céges busszal: Kaposvár-Dombóvár-Tamási és környékéről

A munkavégzés helye:

  • Tamási

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését az E-mail cím megjelenítése e-mail címen. További információk a 06-20-234-0877-es telefonszámon kérhetők.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu