www.cvonline.hu

Raktáros III. kerület

  • A hirdetés 425 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. III. kerületi megbízópartnere számára munkatársakat keres:

Raktáros

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • MS Excel és MS Word program felhasználói szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Megbízható, szorgalmas munkavégzés
  • Terhelhetőség

Feladatok

  • Beérkező áruk átvétele
  • Szállítás előkészítése
  • Raktározáshoz, kiadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása számítógépes készletnyilvántartó programban
  • Anyagmozgatás, árupakolás
  • Raktári rend fenntartása
  • Leltározási feladatok
  • Esetenként anyagbeszerzés és áruszállítás Budapesten és vonzáskörzetében

Amit kínálunk:

  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest III. Kerület

Munkarend: egy műszakos munkavégzés, heti 40 óra

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Raktáros III. kerület”

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 061/279 0624

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773

Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő