Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Ne szabj határt a képzelőerődnek!

Partnerünk 27 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésének köszönhetően mára már több, mint 1100 tehetséges szakembert foglalkoztatnak.

RAKTÁROS

HR7649188X

FELADATOK:

  • Beérkező áruk átvétele és betárolása a raktárban targoncával
  • Árukiadás-áruátvétel
  • Leltározásban való aktív közreműködés
  • Anyagmozgatás targoncával
  • Raktári adminisztráció elvégzése, raktári rend fenntartása
  • Komissiózás, kiszállítások kezelése, göngyölegkezelés

ELVÁRÁSOK:

  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Nagyvállalatnál szerzett raktárosi tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat: új típusú 3312, 3313, 3324
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, megbízható munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem (nettó 190.000-220.000,- Ft) plusz cafetéria csomag
  • Kulturált, komfortos szállás biztosítása, és szállás támogatás
  • Havi egészségpénztári hozzájárulás
  • Céges üdülő
  • Éves bónusz
  • Stabil nagyvállalati háttér

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XXI. kerület és Dunavarsányi Ipari Park
+3620 258 1176

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a lenti e-mail címre. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

RAKTÁROS (HR7649188X)

Budapest
Dunavarsány, 2336 Magyarország
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása