www.cvonline.hu

Raktáros - Hollandia

  • A hirdetés 252 napja lejárt

Raktáros Hollandiában, megbízható munkaadó, garantált munkaóraszám

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Holandsko, Tilburg, Hollandia
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): 1400 eurótól, órabér 8,88 Eur brutto/óra, juttatások - 19:00 órától + 25 %. A szállás levonása után nettó bér 960 - 1200 euró
  • A munkába lépés időpontja: rögtön
  • Munkaidő: teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó, gyakornok

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünknek Hollandiába raktárkezelőket keresünk áru-előkészítésre állatkereskedésbe.
Rugalmas munka a raktár különböző osztályain /kiemelni az árut a megrendelés alapján, berakni az előkészítőszekrénybe, előkészítés, csomagolás, munka kézi szkennelővel és hasonló./

További juttatások

  • A munkaadó iskolázásokat szervez az adott munkaterületen
  • A munkaadó motiválja a dolgozókat, szociális támogatást biztosít
  • Garantált munkaóraszám
  • Pótdíjak a munkáért 19.00 után
  • Hosszútávú együttműködés
  • Kellemes, tiszta munkakörnyezet, meleg raktár
  • A szállás biztosítva szép, felszerelt házban/lakásban, a munkahelytől a távolság 10-15 km.
  • A munkahelyre történő szállítás biztosítva a társaság autóbuszával
  • Munkaruha és cipő biztosítva az alkalmazottak számára
  • Segítünk a kiutazásban és információt nyújtunk, amely szükséges a távozás előtt a saját országából Hollandiába
  • Segítünk megtervezni az útját Hollandiába

Megbízó

Közlekedés, logisztika

A partnerünk nagy logisztikai társaság , aki állatkereskedésekbe biztosít árut a Benelux országok területén. Biztos munkát, iskolázásokat és új lehetőségeket biztosít az alkalmazottainak.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Logisztika

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - középfok

Készségek és személyes tulajdonságok

Igényes fizikai munkáról van szó, ezért tapasztalt raktárosokat keresünk, akik motiváltak a munkában a raktárak különböző osztályain, és nem félnek a magas munkatempótól. Az angol nyelv ismerete kommunikációs szinten szintén feltétel.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.
Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság. (8889/2005-OSS )

A cég fő működési területe

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

Információk a kiválasztási folyamatról

Érdeklődés esetén az önéletrajzukat küldjék el angolul, az adott nyelvtudással és munkagyakorlattal a logisztika területén a lenti email címre

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2016.06.30. (még 15 nap van hátra)

A cég címe

Universal Consulting s.r.o.
Alžbetínske nám. 328
92901 Dunajská Streda
Szlovákia
Link megjelenítése

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vassy Nikoleta

Helyek Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő