Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

 RAKTÁROS

 (HF 9-6795)

munkakörbe.

Feladat:

  • Anyagbeérkeztetések, összekészítések elvégzése,
  • Teherautók le- és felrakodása,
  • Termelés felé szükséges alapanyagok, alkatrészek és csomagolóanyagok biztosítása és előkészítése,
  • Készlet- és a készáru nyilvántartáshoz kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása,
  • Alapanyag-, késztermék- és hulladékszállítás elvégzése,
  • Folyamatos készletellenőrzés végzése, a készlet valós meglétéért való felelősségvállalás,
  • Rend, tisztaság fenntartása.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Középiskolai végzettség,
  • Érvényes targoncavezetői engedély,
  • Felelősségtudat, megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gödöllő,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6795”- ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése