www.cvonline.hu

Raktáros (Győr)

  • A hirdetés 303 napja lejárt

Munkát keres? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi?

Ha magára ismert jelentkezzen partnercégünkhöz Győrbe Raktáros pozícióba.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Alapanyagok és csomagolóanyagok előkészítése
  • Beérkező anyagok átvétele
  • Kimenő szállítmányok összeállítása
  • Belső anyagmozgatás
  • Raktári könyvelések elvégzése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány (vezetőállásos, vezetőüléses, gyalogkíséretű)

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

vagy keressen minket a +36 20 509 4636-os telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014