www.cvonline.hu

Raktáros - Győr (Ref.szám: OE-1172)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 923743

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • B' kategóriás jogosítvány
  • Gépjárművezetési gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Tanulni vágyás

Előny:

  • Gyalogkíséretű targoncára szóló gépkezelői jogosítvány
  • OKJ-s targoncavezetői szakképesítés

Feladatok:

  • Beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban raktárrend kialakítása és fenntartása
  • Kapcsolattartás a különböző osztályok szaktanácsadóival
  • Házhoz szállítás összekészítése és kiadása, kiszállítás
  • Eladótér áruval való feltöltése, együttműködés a szaktanácsadókkal
  • Elektromos gyalogkíséretű targonca kezelése; kartonpréselés
  • Leltározás

A munkáltató ajánlata:

  • Modern, multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Kft. elektronikai termékek forgalmazásával foglalkozó multinacionális partnercége számára keres raktáros munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a hirdetésben feltüntetett e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1172-es referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő