www.cvonline.hu

Raktáros - Győr környéke (Referenciaszám: BL-473)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.02.18.
Hirdetés azonosító: 907244

Feladatok:

  • A szállítói teljesítés jogosságának ellenőrzése
  • A beérkezett anyag mennyiségi ellenőrzése, átvétele, eltérés esetén jegyzőkönyv készítése
  • Az átvett anyag beraktározása, bizonylatolása, szükség esetén minőségi ellenőrzésre történő átadása
  • A késztermékek átvétele a minőségellenőröktől
  • Késztermékek beraktározása, annak bizonylatolása
  • A késztermékek vevőnként és szállítóeszközönként történő összecsomagolása
  • Az okmánnyal ellátott szállítmányok felrakodása a szállítóeszközre

Elvárások:

  • Legalább 1-2 éves raktárosi pozícióban szerzett tapasztalat
  • Szakmunkás bizonyítvány (érettségi előnyt jelent)
  • Könnyűgépkezelő jogosítvány és targonca-vezetésben szerzett gyakorlat
  • SAP ismeret
  • MS Office alap szintű ismerete
  • Nagyfokú önállóság

Munkavégzés helye:

Győr mellett

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Megbízójának, egy multinacionális autóipari beszállító cégnek toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
  • Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!
  • Az állás részleteiről érdeklődhet Béldi Lívia HR projektvezetőnél a 20/504-44-27-as telefonszámon.
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő