www.cvonline.hu

Raktáros-Fonyód

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.11.11.
Hirdetés azonosító: 985699
lejárt

Kézi anyagmozgató kollégákat keresünk fonyódi partnercégünk részére. Azonnali kezdést és hosszú távú munkakört ajánlunk, egy nemzetközi hátterű, stabil vállalatnál.

Raktáros

Feladatok:

  • A raktárba érkező áruk, anyagok kezelése
  • A gyártott termékek szállításra történő pontos előkészítése
  • Kézi anyagmozgatás, csomagolás, címkézés
  • A munkakörhöz kötődő adminisztráció elvégzése
  • A raktári munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Raktáros munkatapasztalat
  • Jó fizikum

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, új építésű vállalat
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Bejárási támogatás
  • Versenyképes juttatás

Jelentkezés/Kapcsolat:

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu