www.cvonline.hu

Raktáros és/vagy eladó

  • A hirdetés 1044 napja lejárt

Budapesti nagykereskedelmi cég szlovák nyelvtudással rendelkező raktáros és/vagy eladó munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil, hosszú távú munkahely
  • Korrekt munkabér, cafetéria
  • Fejlődési lehetőség

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a szlovák anyacéggel
  • A raktárba érkező termékek tételes átvétele
  • Megrendelések pontos precíz összeállítása megrendelések alapján
  • Tételes árukiadás
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Leltározásban való részvétel
  • Vevőkiszolgálásban való részvétel
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Esetenkénti árukiszállítás

Elvárások:

  • Szlovák nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Érvényes C típusú gépkocsivezetői engedély
  • Műszaki érzék

Előny:

  • Raktározásban és/vagy értékesítésben szerzett min. 2 éves tapasztalat

Amennyiben érdeklődik meghirdetett pozíciónk iránt, akkor küldje el részletes szakmai önéletrajzát az alább megadott e-mail címre.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:+36 30 499 3261

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő