www.cvonline.hu

Raktáros és Sofőr - Veszprém (Referenciaszám: VP-1687)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1075212

Feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Rakodás
  • Nemzetközi árúszállítás

Elvárások:

  • Minimum 3 éves fuvarozási tapasztalat (Olaszországi és Ausztria viszonylatban tapasztalat előny)
  • Önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás előny
  • Jó kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus munkahely
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Veszprémi központtal országos szállítások és külföldi beszerzés

A munkáltató profilja:

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy élelmiszer nagykereskedelmi vállalkozás részére toboroz raktáros/sofőr munkatársat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő