www.cvonline.hu

Raktáros és Munkaruha raktáros

  • A hirdetés 242 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező, mosdóhigiéniai termékek és bértextília szolgáltatásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális cég hazai leányvállalata

raktáros és munkaruha raktáros

pozíciókba munkatársakat keres.

Főbb feladatok:

  • A szükséges szállítmányok határidőre való összekészítése
  • A beérkezett szállítmányok tételes átvétele és eltárolása
  • Munkaruha raktáros munkakörben: a beérkezett bértextília logózása, az esetleges sérülések javítása
  • A közvetlen felettes által elrendelt leltár elvégzése anyagi felelősség terhe mellett
  • Raktári rend, tisztaság, higiénia fenntartása

Elvárások:

  • Fizikai terhelhetőség
  • Legalább alapfokú vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • Varrómunkás képzettség vagy targoncás jogosítvány előny, de nem feltétel
  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye: Biatorbágy

Jelentkezni önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő