www.cvonline.hu

Raktáros és árubeszerző

  • A hirdetés 572 napja lejárt

A Valdo Cafe System Kft. (Link megjelenítése), mely immár 23 éve dinamikusan fejlődik belföldön és külföldön egyaránt, ceglédberceli irodájába munkatársat keres

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Árajánlatok bekérése és kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő magyar és nemzetközi beszállítói körrel
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok és alkatrészek megrendelése, átvétele, készletezése
  • Készletezett alapanyagok napi szintű szakszerű kezelése, a termelés kiszolgálása, nyilvántartások vezetése
  • Raktározással, kiadással kapcsolatos teljeskörű adminisztráció elvégzése, céges ügyviteli programban történő feldolgozása és nyomonkövetése
  • Napi, heti, havi leltárak előkészítése és végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) ismerete
  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  •  önállóság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Min. középfokú műszaki végzettség - elektronikai irányú (áramköri elemek, alkatrészek ismerete)
  • Jártasság műszaki rajz készítésében
  •  Solid Works program alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Kis létszámú fiatal csapatban való munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Ceglédbercel

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol