www.cvonline.hu

Raktáros és adminisztrátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 936201
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal lámpatestek raktározásával, értékesítésével, és konyhai és fürdőszobai eszközök, kiegészítők, gyártásával és értékesítésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk raktáros pozícióba munkatársakat az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Áru le-, és átvétel
  • Áruösszekészítés
  • Árukiadása vevők részére
  • A raktár rendben tartása
  • Egyéb adminisztárciós feladat

Elvárások:

  • Legalább 8 általános elvégzése
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Precizitás, pontosság
  • Képesség fizikai raktári munka elvégzésére
  • Munkaidő: 08:00-16:30

Előnyt jelent:

  • XVI. kerületi, vagy környékbeli lakos

Amit kínálunk:

  • Kulturált, változatos munkakörnyezet
  • Felelősségteljes, szakmai fejlődési lehetőségeket is magában foglaló munka
  • Versenyképes bérezés, körülbelül br. 160-180.000 Ft/hó

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz feltöltésével és bérigény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon várjuk!