www.cvonline.hu

Raktáros-eladó (C-kat. jogosítvánnyal)

  • A hirdetés 357 napja lejárt

Raktáros-eladó

C-kat. jogosítvánnyal

Hosszú évek óta a Mlinar Horvátország vezető cége a pékiparban, több, mint 180 saját üzletük, 4 gyáruk és rengeteg nagykereskedelmi partnerük van. 2012-ben kezdtek el a külföldi piacokon is nyitni, így ma már Szlovéniában, Németországban és Magyarországon is találkozhatunk Mlinar boltokkal és termékekkel.

A fiatal és ambíciózus csapat tovább folytatja tevékenységét, Magyarországon több új üzletet is tervezünk nyitni, míg külföldön a horvát anyacég újabb és újabb piacokat nyit.

Törökbálinti raktárunkba és budapesti üzleteinkbe keresünk C-kategóriás jogosítvánnyal rendelkező, lelkes eladót, aki esetenként, havi 5-6 alkalommal a raktári és áruszállítási feladatokat is elvégzi.

Elvárások:

  • Érettségi
  • C-kategóriás jogosítvány
  • Kereskedelmi és/vagy raktárosi, sofőri tapasztalat
  • Fiatalos, ambíciózus, proaktív, önállóan dolgozni tudó személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil és versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőség
  • Motiváló munkakörnyezet

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Festő (Hollandia)

Cremix Kft.

Festő Hollandia Festőket keresünk Hollandiai ...
Baranya, Békés, Nógrád, Tolna, Somogy, Bács-...

KAROSSZÉRIA LAKATOS

Schiller Opel Autóház Kft.

Budapest, Pest

IT Értékesítési Tanácsadó - INTS/14/30

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

IT értékesítési tanácsadó Ref.: INTS/14/30 Egye...