www.cvonline.hu

Raktáros-eladó (C-kat. jogosítvánnyal)

  • A hirdetés 413 napja lejárt

Raktáros-eladó

C-kat. jogosítvánnyal

Hosszú évek óta a Mlinar Horvátország vezető cége a pékiparban, több, mint 180 saját üzletük, 4 gyáruk és rengeteg nagykereskedelmi partnerük van. 2012-ben kezdtek el a külföldi piacokon is nyitni, így ma már Szlovéniában, Németországban és Magyarországon is találkozhatunk Mlinar boltokkal és termékekkel.

A fiatal és ambíciózus csapat tovább folytatja tevékenységét, Magyarországon több új üzletet is tervezünk nyitni, míg külföldön a horvát anyacég újabb és újabb piacokat nyit.

Törökbálinti raktárunkba és budapesti üzleteinkbe keresünk C-kategóriás jogosítvánnyal rendelkező, lelkes eladót, aki esetenként, havi 5-6 alkalommal a raktári és áruszállítási feladatokat is elvégzi.

Elvárások:

  • Érettségi
  • C-kategóriás jogosítvány
  • Kereskedelmi és/vagy raktárosi, sofőri tapasztalat
  • Fiatalos, ambíciózus, proaktív, önállóan dolgozni tudó személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil és versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőség
  • Motiváló munkakörnyezet

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Sales Manager (Online Media)

Randstad Hungary Kft.

Our Client, a fast-growing and innovative media...
Budapest

Identity & Access Management Expert

Our partner is a prestigious and stable company...
Budapest

Accounts Payable with French

On behalf of our multinational client we are lo...