www.cvonline.hu

Raktáros - Dunakeszi

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi, Pallag u. 43. ahová műszakonként ingyenes buszjáratot biztosítunk

Feladatok:

  • Áruátvétel, kiszedés, csomagolás, árumozgatás PDA vonalkód leolvasó eszközzel.

Elvárások:

  • Többműszakos munkarend vállalása (délelőtti és délutáni, napi 8 órás műszakok).
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Előny:

  • Érvényes targonca jogosítvány.
  • Műszaki / autószerelői végzettség.
  • Autóalkatrész kereskedelemben szerzett raktárosi tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Ingyenes céges buszjárat vagy munkába járási támogatás igény szerint
  • Versenyképes alapbér, cafeteria és munkaruha juttatás
  • Teljesítmény alapú jutalékrendszer havi kifizetéssel
  • Piacon elismert vállalati háttér.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát az alábbi email címre a bérigény megjelölésével. A tárgyban kérjük tüntesse fel, hogy „Raktáros” munkakörre jelentkezik.

Munkavégzés helye Dunakeszi, Pallag u. 43
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Dunakeszi