www.cvonline.hu

Raktáros Dunaharaszti

  • A hirdetés 138 napja lejárt

Dunaharaszti munkavégzésre keresünk logisztikával foglalkozó partnerünkhöz munkavállalókat.

Műszakbeosztás (választható):

Délelőttös műszak: 07:00 15:30 (bejárás saját autóval vagy céges busszal)

Délutános műszak: 15:15 23:45 (bejárás saját autóval)

Átrakóraktár (targoncavezetői jogosítvány szükséges):
- 15:30-tól éjfélig (bejárás saját autóval)
- 20:00-tól 4:30-ig (bejárás saját autóval)

Fizetés bruttó 200.000Ft/hónap, 18:00 utáni órákra 30% műszakpótlék. Bejárás támogatása 9 Ft/km.

Azonnali kezdéssel, hosszú távra keresünk munkavállalókat.

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet TARGONCA tárggyal.

Feladatok:
Elvárások:

Logisztikai raktár (vezetőállásos és/vagy vezetőüléses jogosítvány szükséges):

Juttatások:
Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Raktáros/összeszerelő munkatárs - Dunaharaszti (Referenciaszám: GyB-859)

Man at Work Kft.

Feladatok: Rendelések tételeinek összeállítása,...
Dunaharaszti

Raktáros

Ford Petrányi Kft

FORD PETRÁNYI Cégünk 25 éve sikeresen működő ha...
X. kerület, Budapest, Pest

Raktáros

Elektro Profi Kereskedelmi Kft.

Az Elektro Profi Kereskedelmi Kft. több mint 25...