www.cvonline.hu

Raktáros Dunaharaszti

Dunaharaszti munkavégzésre keresünk logisztikával foglalkozó partnerünkhöz munkavállalókat.

Műszakbeosztás (választható):

Délelőttös műszak: 07:00 15:30 (bejárás saját autóval vagy céges busszal)

Délutános műszak: 15:15 23:45 (bejárás saját autóval)

Átrakóraktár (targoncavezetői jogosítvány szükséges):
- 15:30-tól éjfélig (bejárás saját autóval)
- 20:00-tól 4:30-ig (bejárás saját autóval)

Fizetés bruttó 200.000Ft/hónap, 18:00 utáni órákra 30% műszakpótlék. Bejárás támogatása 9 Ft/km.

Azonnali kezdéssel, hosszú távra keresünk munkavállalókat.

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet TARGONCA tárggyal.

Feladatok:
Elvárások:

Logisztikai raktár (vezetőállásos és/vagy vezetőüléses jogosítvány szükséges):

Juttatások:
Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó

Glamour House Clean Kft.

Karbantartói munkatársakat keresünk Budapestre ...

Betanított munkásokat, gépbeállítót, vagy gépbeállító lakatos

Dem-Roll KFT

A Dem Roll Kft. betanított munkásokat, gépbeáll...
Budapest

Csomagoló operátor

Cégnév elrejtése

  Hölgyek által is könnyen végezthető fizikai m...