www.cvonline.hu

Raktáros Dunaharaszti

  • A hirdetés 72 napja lejárt

Dunaharaszti munkavégzésre keresünk logisztikával foglalkozó partnerünkhöz munkavállalókat.

Műszakbeosztás (választható):

Délelőttös műszak: 07:00 15:30 (bejárás saját autóval vagy céges busszal)

Délutános műszak: 15:15 23:45 (bejárás saját autóval)

Átrakóraktár (targoncavezetői jogosítvány szükséges):
- 15:30-tól éjfélig (bejárás saját autóval)
- 20:00-tól 4:30-ig (bejárás saját autóval)

Fizetés bruttó 200.000Ft/hónap, 18:00 utáni órákra 30% műszakpótlék. Bejárás támogatása 9 Ft/km.

Azonnali kezdéssel, hosszú távra keresünk munkavállalókat.

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet TARGONCA tárggyal.

Feladatok:
Elvárások:

Logisztikai raktár (vezetőállásos és/vagy vezetőüléses jogosítvány szükséges):

Juttatások:
Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros, gépkocsivezető (Dunaharaszti)

MARSO Kft.

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- ...
Dunaharaszti, Budapest

Targoncavezető- Dunaharaszti

Gemini HR Kft

Partnercégünkhöz targoncavezetőket keresünk Dun...

Raktáros

Trenkwalder Kft

Cigarettafilterek gyártásával foglalkozó partne...
Pest