www.cvonline.hu

Raktáros Dunaharaszti

  • Frissítve 103 napja

Dunaharaszti munkavégzésre keresünk logisztikával foglalkozó partnerünkhöz munkavállalókat.

Műszakbeosztás (választható):

Délelőttös műszak: 07:00 15:30 (bejárás saját autóval vagy céges busszal)

Délutános műszak: 15:15 23:45 (bejárás saját autóval)

Átrakóraktár (targoncavezetői jogosítvány szükséges):
- 15:30-tól éjfélig (bejárás saját autóval)
- 20:00-tól 4:30-ig (bejárás saját autóval)

Fizetés bruttó 200.000Ft/hónap, 18:00 utáni órákra 30% műszakpótlék. Bejárás támogatása 9 Ft/km.

Azonnali kezdéssel, hosszú távra keresünk munkavállalókat.

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet TARGONCA tárggyal.

Feladatok:
Elvárások:

Logisztikai raktár (vezetőállásos és/vagy vezetőüléses jogosítvány szükséges):

Juttatások:
Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő munkatárs (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Work Force Kft.

Gépkezelő munkatárs (Pályakezdők jelentkezését...
Pest

Könnyű fizikai munka Aszódón

Könnyű fizikai munka Aszódón Feladatok: Össz...
Pest

Marcipáncsomagolás Pilisvörösváron

Marcipánok csomagolása és készítése (betanított...
Magyarország