www.cvonline.hu

Raktáros-Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 851633

Magyarország 10 LEGNAGYOBB munkaerő szolgáltató cégének egyike. 2005 tavaszán alakult, a Prohome Cégcsoport tagjaként, a már 10 éve működő Prohome Kft. humánerőforrás ágazatának jogutódjaként. Eddig több mint száz ügyfél ismerte meg szolgáltatásainkat, akik felé közel 10 millió ledolgozott munkaórát teljesítettünk. Rendelkezel heti pár nap szabadidővel? Szeretnéd hasznosan eltölteni szabadidődet? Szeretnél pénzt keresni, tapasztalatot szerezni? Budapesti raktárba keresünk lelkes dolgozni vágyó diákot könnyű fizikai munkára.

Feladatok:
  • Csövek tisztítása és pakolása,
  • Raktári feladatok ellátása
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony,
  • megbízhatóság,
  • lelkes, dolgos hozzáállás.
Amit kínálunk:
  • fix órabér: délelőtti műszak: nettó 550Ft/óra; délutáni műszak: 620 Ft/óra
  • azonnali kezdés,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség,
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Műszak szerinti beosztásban: 08:00-16:00 vagy 14:00-22:00, hétfőtől péntekig heti minimum 1-2 napot el kell tudni vállalni.
  • Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület
Kapcsolat:
Önéletrajzzal, az alábbi e-mail címen: diáE-mail cím megjelenítése, kérlek, a tárgy mezőben tűntesd fel a következő referenciaszámot: BEN-01