www.cvonline.hu

Raktáros, Diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 740163

Magyarország 10 LEGNAGYOBB munkaerő szolgáltató cégének egyike. 2005 tavaszán alakult, a Prohome Cégcsoport tagjaként, a már 10 éve működő Prohome Kft. humánerőforrás ágazatának jogutódjaként. Eddig több mint száz ügyfél ismerte meg szolgáltatásainkat. Budapesti raktárokba keresünk lelkes dolgozni vágyó diákokat.

Feladatok:
  • matricázás
  • csomagolás
  • címkézés
  • pakolás
  • könnyű fizikai munka
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony,
  • megbízhatóság,
  • pontosság, precizitás
  • terhelhetőség
Amit kínálunk:
  • fix órabér
  • azonnali kezdés,
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség,
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, 7-15
Kapcsolat:
Jelentkezésed várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. E-mailed tárgya legyen RAK+a vállalt kerületek! Kérlek tüntesd fel, mely napokat tudod vállalni!