Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Raktáros diákmunka

PROHUMAN
 
Hozzáadva: 2017.02.08.
Hirdetés azonosító: 1113245

.
Feladatok:

  • Csomagolás
  • Áru összekészítés
  • Raktározásban való segítés

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • B kategóriás jogosítvány
  • 18. betöltött életév
  • Heti 2-3 teljes nap vállalása 9:00-17:00-ig

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Folyamatos munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tappasztalat

Jelentkezés módja:
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Pénzügyi tanácsadó

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

  Nagyratörő pályakezdő vagy? Szeretnél gondta...
Budapest, Üllői út, Magyarország, Budapest


Sales manager

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

  Érdekel, mivel foglalkoznak a Hozzád hasonló...
Budapest, Baross u., Magyarország, Budapest


Junior értékesítő

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

  Pörgős szakmát keresel, átlag feletti jövede...
Budapest