www.cvonline.hu

Raktáros diákmunka Bicskén

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 857763

Feladatok:
  • Késztermékek csomagolása;
  • Kiszállításon történő egyéb betanított munka
  • Esetenként 10-15 kg-os dobozok mozgatása;
Elvárások:
  • Folyamatban lévő aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • Heti minimum 2-5 nap vállalása fél éven keresztül;
  • Pontosság, terhelhetőség, rugalmasság és önálló munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Bicske
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, 8-16 óráig
  • Fizetés: Bruttó 630 Ft/óra
Kapcsolat:
Önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre a vállalt napok megjelölésével. Leveled tárgya legyen: BICS-00