www.cvonline.hu

Raktáros (Debrecen) (INTS/12/13)

  • A hirdetés 310 napja lejárt

Debreceni partnerünk részére keresünk Raktáros munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

•         A vállalat területére beérkező alapanyagok, félkész termékek minőségi átvétele, a vonatkozó előírások és műszaki rajzok     alapján

•         Az átvétel előírások szerinti dokumentálása

•         Mérőeszközök szakszerű használata

•         Belső anyagmozgatási feladatok ellátása

•         Készletek folyamatos rovancsolása, leltárban való részvétel

•         Munkavédelmi szabályok betartása

•         Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárás:

•         Min. 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

•         Raktárosi tapasztalat

•         Érvényes targoncavezetői engedély, NKH –s vizsga megléte

•         Targoncavezetői gyakorlat

•         Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

• Stabil hátterű vállalat

• Kulturált munkakörnyezet

• Béren kívüli juttatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

 Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő