www.cvonline.hu

Raktáros-Budapest

  • A hirdetés 1247 napja lejárt

Építőanyag kereskedelem tekintetében piacvezető multinacionális partnerünk megbízásából budapesti munkahelyre keresünk targoncakezelői gyakorlattal és jogosítvánnyal rendelkező munkavállalót, raktárosi munkakörbe.

Napi munkaidő: 8 óra

Várható kezdés: Sikeres felvételit követően azonnal.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és jogosítvány másolattal a megadott e-mail címen.

Elvárás

Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat

Építőanyagok ismerete,

Raktározási ismeretek és gyakorlat,

Precizitás,

Csapatmunkára való készség

Értékelt kvalitások

Számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk

120000-1400000 Ft/hó alapbér, képességtől és munkától függően

Munkaruha

3 hónap után 8000 forint cafeteria

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...