www.cvonline.hu

Raktáros Budapest

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Úgy érzi mindent tud a raktározásról? Szakmája legjóbbjának gondolja magát? Vagy azzá szeretne válni?

Akkor nem kell mást tennie, mint partnerünkhöz jelentkeznie: Raktárosnak

Megváltozatott munka képességűek, nyugdíjasok, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Raktárba érkező áru(k) átvételében - és kiadásában való részvétel
  • Társgyári rendelések kezelése, kiszállítása
  • Napi szintű adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői jogosítvány
  • Gyártás termelésben szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Szabadon választható béren kívüli juttatások
  • 40 % - 50 % -os műszakpótlék
  • Mávra, Volánra, egyéb elővárosi járatra 86 %-os utazási költség támogatás
  • Ingyenes egészségügyi szűrések
  • Dolgozói kedvezmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Műszakrend: 1 műszak
  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés a gyárban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/211-3313-es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória -