www.cvonline.hu

Raktáros (Budapest)

  • Ez az állásajánlat 3 napon belül lejár

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora, mely idén elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” címet. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

RAKTÁROS

Feladatok:

  • Raktári áruk összegyűjtése polcokról, vonalkód olvasó használatával
  • Termékek betárolása polcokra
  • Árukiadás szállítóautókra
  • Áruk leszedése futószalagról

Elvárások:

  • Két műszak vállalása (6-15 és 13-22 óra)
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható jövedelem (átlag havi 215.000Ft)
  • Mobiltelefon saját használatra
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség

Csatlakozz a 2016-os Év Magyar Vállalatához!

Ha felkeltettük érdeklődését, hívja a 3620/3999790 telefonszámot, vagy töltse fel pályázatát (fényképes önéletrajzzal) a Jelentkezés gombra kattintva.

Munkavégzés helye Budapest IX. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest