www.cvonline.hu

Raktáros Budapest

Szeretne biztos helyen, hosszú távon dolgozni? Szeretne kiemelt alapbért, béren kívüli juttatásokat, kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségeket?
Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Leendő munkatárs feladatai:

  • Raktárba érkező áru átvételében - és kiadásában való részvétel
  • Társgyári rendelések kezelése, kiszállítása
  • SAP rendszerben történő napi szintű adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • új típusú OKJ-s targoncavezetői jogosítvány

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Étkezési hozzájárulás
  • Utazási költségtérítés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Műszakrend: 1 műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/211-3313-es telefonszámon érdeklődhet.

Kategória Egyéb
Régió Magyarország