www.cvonline.hu

Raktáros - Budapest (Referenciaszám: LK-1490)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.07.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.26.
Hirdetés azonosító: 1036935

 Feladatok:

- A raktárra vonatkozó technológiai utasítás betartása.

- A raktári betárolás és az árukiadás anyagmozgatási feladataiban közreműködés kézi erővel és emelőgéppel.

- A beérkező áruk mennyiségi, illetve minőségi átvétele, az árukiadás előírás szerinti biztosítása, ellenőrzése.

- A raktári rend és tisztaság fenntartása.

- A raktárban lévő emelő- és vágóeszközük rendeltetésszerű használata.

- Az emelőgépek gépnaplóinak naprakész vezetése.

A munkáltató ajánlata:

- Azonnali kezdés

- Hosszú távú munkalehetőség

- Versenyképes bérezés

Elvárások:

- Nehézgépkezelő vagy targoncás jogosítvány

Munkaidő:

- 3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

- Budapest. 15. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát,bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (raktáros) és a pozícióhoz tartozó LK-1490-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/573-0675-ös vagy a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő