www.cvonline.hu

Raktáros - Budapest (Referenciaszám: HK-1733)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1080520

Feladatok:

  • Kamionokról történő le és fel pakolás
  • Komissiózás
  • Kézi emelő használata

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Cafetéria már az első hónaptól

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Targoncás jogosítvány

Munkaidő:

  • Három műszakos munkarend (Egy műszak vállalása is lehetséges!)

Munkavégzés helye:

  • Budapest 4. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Raktáros) és a pozícióhoz tartozó HK-1733-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet a 20/394-2362-es vagy a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő