www.cvonline.hu

Raktáros (Budapest IX. kerület)

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Várjuk jelentkezését orvosi laboratóriumi eszközök gyártásában világszinten elismert partnercégünkhöz az alábbi pozícióra:

Raktáros

A leendő munkatárs feladatai:

  • Áru átvétele és minőségi vizsgálata
  • Alkatrészek összekészítése, csomagolása
  • Áru szakszerű kezelése
  • Leltározásban való részvétel
  • Raktári rend biztosítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Raktáros szakképesítés vagy minimum 3 év raktáros tapasztalat
  • Targoncakezelői vizsga
  • Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, rendezett, részletekre kiterjedő munkavégzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
  • 2 műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 17 14-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb