www.cvonline.hu

Raktáros (BUD 399)

  • A hirdetés 498 napja lejárt

Gyógyszergyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat Üllőre:

RAKTÁROS
(BUD 399)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Beérkező anyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Kézi anyagmozgatás, komissiózás
  • Anyag-forgalom adminisztrációja

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Raktározási feladatokban szerzett tapasztalat előny
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Határozott idejű munkaszerződés (3 hónap)
  • Műszakrend: két műszak (délelőtt, délután), napi 8 óra
  • Kiemelkedően magas bérezés, emelt délutáni műszakpótlék (76%)

Egyéb:

  • Munkakezdés: azonnal!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/254 8411 telefonszámon érdeklődhet!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Üllő
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Határozott idejű